Jak schudnąć

Otyłość jest jednym z najbardziej alarmujących problemów dwudziestego pierwszego wieku. Według szacunków Światowego Indeksu Bezpieczeństwa Żywnościowego, liczba osób otyłych w Polsce waha się w granicach ok. 9 mln.

Wskaźnik określający otyłość to BMI ( Body Mass Index). BMI to stosunek masy ciała  w kilogramach podzielony przez kwadrat wzrostu w metrach.  

Zachowanie odpowiedniej wagi jest konieczne, jeśli chcemy uniknąć chorób cywilizacyjnych takich, jak: nadciśnienie, cukrzyca, choroba wieńcowa, problemy ze snem, a także rak. Otyłość bywa często przyczyną  niskiej samooceny, może się przyczynić do powstawania chorób psychicznych oraz depresji.

Każda osoba chcąca schudnąć, zawsze zadaje pierwsze pytanie „ jak szybko można schudnąć” albo ogólnie "jak schudnąć" . Odpowiedź na to pytanie nie jest prosta, gdyż zależy to od wielu czynników: jak dieta, ruch fizyczny i samopoczucie psychiczne.  Szybkie odchudzanie nie jest skuteczne, gdyż zaburza równowagę żywieniową i tym samym życiową.  

Żadne tabletki odchudzające, bez wsparcia dietą, ruchem na świeżym powietrzu i ćwiczeniami fizycznymi nie dadzą oczekiwanych rezultatów. Dlatego podczas trwania kuracji, wskazane jest przyjmowanie diety nisko-tłuszczowej, wysoko-błonnikowej, bogatej w świeże owoce i warzywa oraz regularne ćwiczenia.

Ajurwedyjskie, ziołowe preparaty odchudzające oferują skuteczną, a przede wszystkim zdrową i bezpieczną drogę do utraty wagi. Nasze suplementy diety wspomagają walkę z nadwagą u osób w każdym wieku. Przy równoczesnym stosowaniu zrównoważonej diety pierwsze efekty terapii ajurwedyjskimi środkami odchudzającymi pojawiają się bardzo szybko. 

Według zasad Ajurwedy, źródłem wszystkich naszych problemów zdrowotnych  jest nieprawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego (źródła energii). Zatem leczenie jakiegokolwiek problemu zdrowotnego, powinno się rozpocząć, przede wszystkim, od naprawiania układu pokarmowego. 

Triphala jest wspaniałym produktem do osiągnięcia dobrego samopoczucia poprzez dobrze funkcjonujonującego układu pokarmowego.  Każdy, chcący mieć zdrowe i długie życie powinien przyjmować ją regularnie. Triphala jest dostępna w postaci tabletek

Triphala – Himalaya Herbals,   Triphala - Sri Sri

kapsułek (Triphala – Organic India)  

i w postaci churana
Triphala Churan Sri Sri               
Triiphala Churan Biadyanath

Dodatkowo razem z Triphalą, wskazane są produkty (którykolwiek z nich), które działają stricte na metabolizm człowieka. Są to Medohar Guggulu Baidyanath, Ayurslim Himalaya Herbals, Wt Balance Organic India i Obenyl CharakVrikshamla Himalaya stosowana jest w celu obniżenia łaknienia. 

 

Jak schudnąć

Jest 32 produktów.

Pokazano 1-32 z 32 pozycji

Aktywne filtry