Koszt Wysyłki:

Koszt wysyłki, za zakupy:
od 1 PLN   - 49,90 PLN - 29,90 PLN
od 50 PLN - 200 PLN - 24,90 PLN
powyżej 201 PLN  - 19,90 PLN

Wszystkie zamówione produkty wysłane są Pocztą Indyjską lotniczą (India Post). Partnerem India Post w Polsce jest Poczta Polska, więc przesyłki w Polsce dostarczane są przez Pocztę Polską.

Termin Wysyłki: 
Przesyłka zostaje nadana do urzędu pocztowego  w ciągu 2-3 dni roboczych od dnia otrzymania płatności. Numer przesyłki jest wysłane do klienta pocztą e-mailową.

Czas Dostawy:
Wszystkie zamówione produkty wysłane są bezpośrednio z Indii na wskazany adres klienta w Polsce. Czas dostawy zależy od aktywności dwóch poczt - Poczty Indyjskiej i Poczty Polskiej, waha się zwykle od 10 do 18 dni roboczych. W wyjątkowych sytuacjach np. świąt lub ekstremalnych warunków pogodowych, czas ten może wydłużyć się do ponad 30 dni roboczych (dotyczy to mniej niż 2% wysyłek).

Komunikat z dn. 01.07.2021:
W związku z wejściem nowego prawa UE, dotyczącego paczek zagranicznych, Urząd Celny kontroluje wszystkie przesyłki z zagranicy i może prosić o informację od kupującego, w celu nałożenia cła i podatku. Zgodnie z nimi, obowiązkiem opłacenia cła objęte są towary o wartości powyżej 150 Euro. Natomiast paczki o mniejszej wartości podlegają tylko opłatom Pocztowym (8,50 zł.) i VAT. Wynika to z art. 23 Rozporządzenia Rady (WE)Nr. 1186/2009.

Wszystkie przesyłki z Indii (i innych krajów poza UE) bez względu na wartości zakupu, podlegają odprawom celnym. Odprawę celną dokonują nardowi przewoźnicy w danym kraju, naliczają opłat, dostarczają przesyłki.

Możliwe są następujące formy płatności:

a) Przelew - metoda płatności dla osób preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po złożeniu zamówienia, otrzymujesz mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać wartość zamówienia. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym, zamówienie jest przygotowany do wysyłki. Wskazany jest wysłania potwierdzenia przelewu na e-mail: organiclab.pl@gmail.com.

b) Przelew online (Przelewy24) - metoda płatności umożliwiająca szybkie, bezpieczne i wygodne dokonywanie płatności online obsługiwana przez Przelewy24. Oferowane rozwiązanie płatnicze dostępne jest dla osób posiadających rachunek bankowy, kartę kredytową lub debetową, aktualny adres e-mail i dostęp do Internetu poprzez komputer, laptop lub urządzenie mobilne. Po złożeniu zamówienia w sklepie, zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę Przelewy24  w celu dokonania płatności. Cały proces autoryzacji dokonuje firma Przelewy24. Dane dotyczące karty płatniczej nie są przekazywane do sklepu. Ze względów bezpieczeństwa, każda transakcja płatności elektronicznej jest weryfikowana przez operatora, a termin tej weryfikacji nie jest zależny od sklepu. Zamówienie jest realizowane i wysyłane z chwilą potwierdzonej przez operatora realizacji płatności.

c) Przelew online (Paypal) - możliwość wpłaty w Euro i USD.