Stop IBS Charak - Ziołowe rozwiązanie na Zespół jelita drażliwego (ZJD)

8,54 €
Brutto

bardzo skuteczne na Zespół jelita drażliwego (ZJD)

Charak logo

Ilość

Zespół jelita drażliwego (ZJD), ang. IBS) ma podłoże emocjonalne, dlatego tak ważne jest dbanie o swój stan umysłu. Nasz mózg i jelita są ze sobą bezpośrednio powiązane. Każda niepokojąca informacja odbierana przez nasz mózg wywołuje drażliwe ruchy jelit, powodujące ciągłe problemy z jamą brzuszną.

Do objawów ZJD  należą ciągłe dolegliwości brzuszne. Nieprzewidywalny, powtarzający się ból, skurcze jelit, częste wzdęcia i gazy, biegunka, uczucie niepełnego wypróżnienia nawet po oddaniu stolca.  Mogą również wystąpić zaparcia, które występują na przemian z biegunką. W ten sposób ZJD może bardzo skomplikować życie, co z kolei negatywnie wpływa na codziennym funkcjonowanie osoby cierpiącej na ZJD.

Stop-IBS Charak to opatentowany preparat zawierający wiele ziół, który w znacznym stopniu pomaga zwalczać wszystkie objawy ZJD. Co najważniejsze, działa on również na oś mózg-jelito, która jest główną przyczyną ZJD.  Zaleca się również wykonywanie ćwiczeń relaksacyjnych, medytację, długie spacery, uprawianie sportów rekreacyjnych w celu przeciwdziałania objawom zespołu jelita drażliwego. Tak więc leczenie IBS w sposób holistyczny jest wyzwaniem i wymaga pracy nad wszystkimi aspektami, a wsparcie Stop-IBS może mieć ogromne znaczenie.

Stop-IBS Charak wskazania
* IBS - zespół jelita drażliwego

Zalety Stop-IBS Charak
* moduluje motorykę jelit
* pomaga regulować oś mózg-jelito
* pomaga w bólu ZJD i biegunce ZJD
* łagodzi kolkę i rozdęcie brzucha
* pomaga normalizować konsystencję stolca i reguluje częstotliwość oddawania stolca.

Stop-IBS Charak główne składniki
* Shunthi (Zingiber officinale) - poprawia trawienie, ma właściwości przeciwbiegunkowe i
   przeciwskurczowe.
* Bilva (Aegle marmelos) - działa antystresowo i adaptogennie
* Kutaj (Holarrhena anti dysentrica) - działa przeciwbiegunkowo i przeciwbakteryjnie.
* Brahmi (Bacopa monnieri) - zmniejsza stres odpowiedzialny za wywoływanie objawów IBS.

Stop-IBS Charak dawkowanie
1-2 tabletki popić ciepłą wodą, najlepiej przed posiłkiem. Zaleca się kontakt z lekarzem, który może najlepiej zaproponować dawkowanie odpowiednie do stanu zdrowia.

Stop-IBS Charak opakowanie
1 blister - 20 tabletek

Stop-IBS Charak termin ważności
3 lata od daty produkcji zamieszczonej na opakowaniu.


Informacje zawarte na tej stronie nie zastępują profesjonalnej porady lekarskiej. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu bez konsultacji z lekarzem.

OL-CH-STOPIBS-30