SERPINA
  • SERPINA

Serpina Himalaya - Ziołowy preparat na nadciśnienie

5,76 €
Brutto

Naturalny preparat na nadciśnienie krwi, nerwice i choroby serca.

Himalaya Herbals logo

Ilość

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 2.

Serpina Himalaya działanie
Serpina jest 100% ziołowym, jedno składowym  preparatem do stosowania w niwelowaniu nadciśnienia od stopnia łagodnego do umiarkowanego. Serpina pomaga również w redukcji niepokoju i w leczeniu zaburzeń lękowych.

Serpina uznawana jest za pierwszy na świecie naturalny preparat przeciw nadciśnieniu. Jest to również pierwszy produkt, który został wypuszczony na rynek przez The Himalaya Drug Company w 1934 roku i stał się wizytówką marki Himalaya. Na temat Serpiny zostały napisane liczne prace naukowe i przeprowadzono wiele badań klinicznych preparatu w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat.

Serpina Himalaya wskazania
* Od łagodnego do umiarkowanego nadciśnienia

Serpina Himalaya skład
Rauwolfia
(Sarpagandha)  

Serpina Himalaya dawkowanie
1-2 tabletki 2 razy dziennie przed posiłkiem w zależności od potrzeb. Kiedy odczujemy stabilny efekt (po ok. 10 dniach), dawkę stopniowo zmniejszamy do 1 lub 1/2 tabletki 2 razy dziennie. Podstawowa kuracja to 2 opakowania. Aby osiągnąć stały efekt terapeutyczny przy nadciśnieniu, Serpinę stosujemy przez 12 tygodni. Konsultacja z lekarzem jest niezbędna, aby ustalić właściwą dawkę, najlepiej odpowiadającą danej osobie.

Serpina Himalaya opakowanie
1 opk - 100 tabletek

Serpina Himalaya przeciwwskaznia
Indywidualna nietolerancja na komponenty preparatu. Nie należy stosować u dzieci poniżej 12 roku życia oraz u kobiet w ciąży i matek karmiących piersią.  

Serpina Himalaya termin ważności
2 lata od miesiąca/roku produkcji na opakowaniu


Informacje na tej stronie nie mogą być substytutem dla profesjonalnych porad medycznych. Nie należy używać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu bez konsultacji z lekarzem.

HH 043 60
Nowy produkt

Zobacz także