Artikel der Marke SRI SRI AYURVEDA

SRI SRI RAVISHANKAR

 

Preperaty ziołowe marki Sri Sri Ayurveda wyprodukowane są z specjalnie wyselekcjonowanej, ekologicznie czystych ziół oraz przez uduchowionych pracowników, gdyż pracownicy każdego ranka przed przystąpieniem do pracy muszą  brać udział w masowej medytacji oragnizowanej na terenie zakładu.

 

Sri Sri Ravishankar jest znanym i uznawanym przywódcą duchowym nie tylko w Indiach lecz na całym świecie. Fundacja „Art of Living” założona w 1981 przez Sri Sri Ravi Shankara, jest dziś jedną z największych organizacji pozarządowych  i działa w 152 krajach na świecie. Sri Sri Ravi Shankar jest również uznanym liderem humanitarnym i społecznym na świecie, oficjalnym konsultantem Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), honorowym członkiem  Narodów Zjednoczonych, jeden z najbardziej wpływowych ludzi w Indiach, wielokrotnie nominowany do Pokojowej Nagrody Nobla.

 

Zdrowie - to nie tylko brak choroby, jest aktywnym wyrazem życia człowieka i człowiek od urodzenia powinien mieć zdrowe ciało i umysł wolny od stresu..." Te słowa są podstawą nauki Sri Sri Ayurveda, który powstał z inicjatywy znanego przywódcy duchowego Sri Sri Raviego Shankara. "Społeczeństwo wolne od przemocy, ciała  wolne od choroby, oddech wolny z drżeniem umysł, wolny od ograniczeń, pamięci, wolne od kontuzji i duszy, bez smutku, - to wszystko musi mieć każdy człowiek na ziemi, od urodzenia! " Sri Sri Ayurveda pomaga wszystkim, którzy chcą skorzystać z tego prawa, oferując szereg sposobów, aby zachować zdrowe ciało, umysł - siłę i serce - pełne miłości i pokoju.

22 Artikel gefunden

1 - 22 von 22 Artikel(n)